• P.T. Tanalski

    Napędy elektryczne, wózki inwalidzkie, rowery rehabilitacyjne

Witamy na stronie firmy Tanalski

Firma P. T. Tanalski została założona w 1997 roku i działa nieprzerwanie do dzisiaj. Pojazdami elektrycznymi zajmujemy się od 2002. W tym okresie zyskaliśmy grono wiernych klientów którzy nam zaufali. Początkowo importowaliśmy pojazdy elektryczne i sprzedawaliśmy w całej Polsce. Z czasem zaczęliśmy składać samodzielnie pojazdy elektryczne a obecnie również produkujemy przez nas opracowane napędy do wózków inwalidzkich. Mamy kilka wzorów zastrzeżonych w Urzędzie Patentowym. Za opracowany przez nas innowacyjny napęd do wózka inwalidzkiego otrzymaliśmy w 2014 roku wyróżnienie na XXII Międzynarodowych Targach „ Rehabilitacja” Trzykrotnie braliśmy również udział na targach ‘REHACARE” w Dusseldorfie gdzie nasz wyrób zyskał uznanie zwiedzających. Obecnie wyprodukowane przez nas napędy do wózków inwalidzkich można spotkać w takich krajach jak: Finlandia, Słowacja, Estonia, Austria , Kanada, Izrael, Niemcy oraz Litwa.

Dokonując stacjonarnie zakupu w naszej firmie macie Państwo możliwość osobistego zapoznania się z naszą pełną ofertą pojazdów, a także  wypróbowania pojazdu przed dokonaniem zakupu. Posiadamy również wyspecjalizowany transport i możemy z prezentacją naszej oferty dotrzeć bezpośrednio do klientów w całej Polsce.  Wszystkie oferowane przez nas pojazdy dostępne są na miejscu w siedzibie firmy w Łodzi.
Posiadamy  w naszej firmie serwis, w którym mamy na stanie wszystkie części zamienne co sprawia, że nie muszą się Państwo martwić o obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Kupując w naszej firmie macie Państwo pewność, że kupujecie w stabilnej firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku.

Wyróżnienia i podziękowania

Nasze aktualności