• Lorem ipsum dolor sit, consectetur

    Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

About us

Lorem ipsum dolor sit amet,

Firma P. T. Tanalski została założona w 1997 roku i działa nieprzerwanie do dzisiaj. Pojazdami elektrycznymi zajmujemy się już ponad 18 lat. W tym okresie zyskaliśmy grono wiernych klientów którzy nam zaufali. Początkowo importowaliśmy pojazdy elektryczne i sprzedawaliśmy w całej Polsce. Z czasem zaczęliśmy składać samodzielnie pojazdy elektryczne a obecnie również produkujemy przez nas opracowane napędy do wózków inwalidzkich. Mamy kilka wzorów zastrzeżonych w Urzędzie Patentowym. Za opracowany przez nas innowacyjny napęd do wózka inwalidzkiego otrzymaliśmy w 2014 roku wyróżnienie na XXII Międzynarodowych Targach „ Rehabilitacja” Trzykrotnie braliśmy również udział na targach ‘REHACARE” w Dusseldorfie gdzie nasz wyrób zyskał uznanie zwiedzających. Obecnie wyprodukowane przez nas napędy do wózków inwalidzkich można spotkać w takich krajach jak: Finlandia, Słowacja, Estonia, Austria , Kanada, Izrael, Niemcy oraz Litwa.

Napędy do wózków inwalidzkich

Najlepsze napędy

Od wielu lat jesteśmy polskim producentem napędów do wózków inwalidzkich. W naszych produktach wykorzystujemy własne rozwiązania chronione patentami. Produkujemy szeroką gamę napędów do wózków inwalidzkich do różnych zastosowań różnych wózków. Jesteśmy w stanie dostosować nasze wyroby do indywidualnych wymagań klienta.

Wózki inwalidzkie

Wózki elektryczne znajdują się w naszej ofercie od 2002 roku. Przez ten czas Daliśmy się poznać jako rzetelna firma która zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wózki oferowane przez nas zyskały zaufanie jako solidny i trwały pojazd. Wszystkie wózki w ofercie posiadamy na magazynie i można je przetestować przed zakupem. Zakupione u nas wózki dowozimy do klientó1) w całęj Polsce własnym transportem GRATIS.

Wózki elektryczne
Rowery rechabilitacyjne

Rowery rehabilitacyjne

Elektryczne rowery dla osób ze schorzeniami które nie pozwalają na jazdę na zwykłym rowerze. Nasz produkt umożliwia korzystanie takim osobom z roweru, ponieważ boczne kółka nie wymagają podpierania się nogą przy zatrzymaniu. Ponadto nisko przebiegająca rama ułatwia w znacznym stopniu zajęcie miejsca na rowerze. Do jazdy nie jest konieczne kręcenie pedałami. Ruszanie z miejsca i jazda wymaga tylko przekręcenia rączki gazu.

Dofinansowanie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Dofinansowanie

Aktualności

Informacje, porady, ciekawostki

Rehacare 2017 Düsseldorf

Rehacare 2017 Düsseldorf

Nasze stoisko podczas Targów Rehacare w Düsseldorfie w 2017r.

Więcej
Rehabilitacja 2016 w Łodzi

Rehabilitacja 2016 w Łodzi

Nasze stoisko podczas Targów Rehabilitacja w Łodzi w 2016.

Więcej
Rehacare 2016 Düsseldorf

Rehacare 2016 Düsseldorf

Nasze stoisko podczas Targów Rehacare w Düsseldorfie w 2016r.

Więcej

Kontakt

Lorem ipsum dolor sit amet